Yayın ve Telif Hakları ve Sorumlulukları

nrksolution'in tasarımını yaptığı veya hosting hizmeti verdiği sitelerdeki fotoğraf, resim, metin, video ve benzeri tüm içeriklerin kanuni muhattabı ve sorumlusu ilgili sitenin iletişim- ulaşım alanlarında belirtilen, iletişim sayfalarında adı geçen, telefon ve iletişim bilgileri duyurulmuş, yayın hakkına sahip olan firma veya kişilerdir. nrksolution(RIZAHAN OSMAN) müşterilerinin verdiği yazı, resim, döküman, fotoğraf ve videoları kullanarak tasarım yapmakta, bu konularda doğacak olan telif hakları ve diğer kanuni mükellefiyet ve cezalarla ilgili hiç bir yasal mesuliyet taşımamaktadır. İlgili görsel ve yazılı materyalin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun nrksolution, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, nrksolution.com(RIZAHAN OSMAN) sitesinde yer alan bilgileri ve/veya portal hizmetlerini hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

nrksolution'in tasarım veya programlama hizmeti verdiği, ancak hosting hizmeti vermediği sitelerde kodların teslimi ve sitenin yayına başladığı andan itibaren nrksolution'in ilgili siteyle ilgili her türlü garantisi ve mesuliyeti sona ermektedir ,söz konusu sitelerde meydana gelmiş olan kod hatalarını düzenleme taahütü vermemekte, teknik destek için gelen talepler ancak fiyatta mutabakat sağlandığında ücreti peşin olmak kaydıyla ciddiye alınmakta, ücretli teknik destek sonrası herhangi bir garanti verilmemektedir. Bu sayfadaki kullanım koşulları ve yasal haklarla ilgili maddelerle çelişen içerik taşıyan nrksolution'in imzaladığı her türlü sözleşmede bu sayfadaki şartlar geçerli sayılacaktır.

nrksolution(RIZAHAN OSMAN)hosting hizmeti kullanmayan firmalarda, kullandıkları hostingten kaynaklanan sorunlar nrksolution'i bağlamayacağı gibi, her hangi bir anlaşmazlık durumunda sitenin kontrolleri nrksolution(RIZAHAN OSMAN)hosting hesabında yapılır. nrksolution(RIZAHAN OSMAN)host hesabı dışında barınacak sitelerde; ilgili sitenin kodlarının sağlıklı olarak çalışacağı bir hosting hesabı temin etmek, sitenin sahibi olan ilgili firmanın sorumluluğundadır.

Müşteri memnuniyeti prensibi gereği nrksolution(RIZAHAN OSMAN)teslim ettiği sitelerin son çalışır hallerini yedeklemektedir. Ancak bu bir taahhüt değildir, sitenin yedeklenmesi ve yedekleme talebi site sahibi firmanın sorumluluğunda olup herhangi bir veri kaybından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun nrksolution, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, nrksolution.com(RIZAHAN OSMAN) sitesinde yer alan bilgileri ve/veya portal hizmetlerini hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Tasarım yaptıran, hosting hizmeti alan firmalar bu sayfadaki maddeleri okumakla yükümlüdür ve aynen kabul etmiş sayılırlar.

 
Yönetim Paneli & Kodlar & FTP

nrksolution(RIZAHAN OSMAN)kodları, tasarımları ve her türlü HTML kodları ve HTML kodları arasına gömülü durumda bulunan her türlü uygulamaları nrksolution(RIZAHAN OSMAN)Bilişim Anonim Şirketi'ne ait olup başka hostta kullanımaz, kopyalanamaz, müşteri sözü edilen kod ve uygulamaların kendisine teslim edilmesini talep edemez.

Hosting paketlerimizde dosya erişimleri kontrol paneli aracılığıyla yapılmaktadır ve kesinlikle FTP erişimi sağlanmamaktadır, nrksolution(RIZAHAN OSMAN)host hizmeti kendi müşteri projeleri için barındırma şeklindedir.

Tasarım yaptıran programlama hizmeti alan firmalar bu sayfadaki maddeleri okumakla yükümlüdür ve aynen kabul etmiş sayılırlar.

 
Hosting & Domain Hizmetleri

nrksolution(RIZAHAN OSMAN)A.Ş hosting ve domain hizmeti sunmamaktadır, bu hizmetleri talep eden müşterileri için dışardan temin etmekte olup bu hizmetlerle ilgili altyapı, donanım veya yazılım sorunlarından mesul değildir, sorumlu hizmeti sunan firmalar olup ilgili firmaların sözleşmeleri geçerlidir. Hosting ve domain hizmetleriyle ilgili veya bağlantılı herhangi bir veri kaybından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun nrksolution, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, nrksolution.com(RIZAHAN OSMAN) sitesinde yer alan bilgileri ve/veya portal hizmetlerini hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

 
Site Yetkili Değişimi

nrksolution'in tanıdığı site yetkilisi otomasyonda site sahibi olarak gözüken kişilerdir. Her sitenin yalnız ve yalnız bir yetkilisi olabilir, tüzel kişilikler yetkili olarak tanımlanamamaktadır. Yetki devri sadece otomasyonda kayıtlı mail adresi üzerinden veya sistemde kayıtlı kişinin şahsi başvurusu ve yazılı dilekçesi ile kabul edilecektir. Sistemde yazılı telefondan başvurular ancak ön başvuru olarak değerlendirilmekte olup yazılı bir referans olmadan asla yetki devri yapılamaz.